Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gumová stěrka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gumová stěrka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Gumová stěrka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gumová stěrka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cavscout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gumová stěrka je v kategorii Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Morpho peleides zdarma Podívejte se i na ilustrace Růžová ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Nástroje, ilustrační obrázek, obrázek, free, cliparts, Gumová stěrka, vektorový obrázek, grafika, klipart, Gumová stěrka

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, corelDraw, office, webové stránky, profilovka, Facebook, památník, Twitter, pozvánky, openOffice, blog, Instagram, avatar, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mandle zdarma, vektor Žabička ke stažení nebo obrázek HTML ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.