Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gumová stěrka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gumová stěrka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Gumová stěrka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Gumová stěrka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cavscout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Gumová stěrka se nachází v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Květinový dekor světlý ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Rozkvetlá třešeň zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení býk ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gumová stěrka, ke stáhnutí, vektor, klipart, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, Gumová stěrka, ilustrace, ilustrační obrázek, free, Nástroje, kliparty, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, blog, Instagram, webové stránky, corelDraw, fotokniha, profil, seminární práce, office, prezentace, plakát, profilovka, pozvánky, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Senegal ke stáhnutí, ilustrace Papoušek zdarma nebo vektor Žák ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.