Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Gumová stěrka, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Gumová stěrka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Gumová stěrka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Gumová stěrka zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Gumová stěrka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1334
1280x1067
800x667
500x417
160x133

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 573 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: cavscout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Gumová stěrka je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Brainstorming ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sexy černoška zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Čokoláda ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Gumová stěrka, download, Gumová stěrka, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, klipart, cliparts, free, vektor, Nástroje

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, časopis, textové dokumenty, škola, dokumenty, články, inkscape, kalendář, památník, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Koktejl ke stáhnutí, vektor Liška zdarma nebo obrázek Točená zmrzlina ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.