Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasič, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hasič zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasič. Kreslená ilustrace Hasič je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Hasič ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hasič se nachází v kategorii Kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Těhotenství ke stažení Podívejte se i na klipart Švýcarský nůž ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Francie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hasič, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, Hasič, cliparts, vektor, vektorový obrázek, zdarma, free, Muži, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, dokumenty, referáty, web, Pinterest, škola, seminární práce, časopis, pozvánky, plakát, prezentace, corelDraw, články, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Kdoule ke stažení, ilustrace Mojžíš ke stáhnutí nebo vektor Kávovník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.