Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasič, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hasič zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasič. Kreslená ilustrace Hasič je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hasič ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hasič je v kategorii Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonsko zdarma Podívejte se i na obrázek Vánoční hvězda ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Didgeridoo ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, Hasič, ke stažení, ilustrace, zdarma, klipart, Hasič, vektorový obrázek, obrázek, download, grafika, vektor, Muži, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, word, kalendář, škola, web, seminární práce, články, časopis, památník, Instagram, profilovka, office, fotokniha, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Ghana zdarma, klipart Kytička ke stažení nebo ilustrace Vodováha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.