Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hasič, Muži nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hasič zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hasič. Kreslená ilustrace Hasič je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hasič zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hasič ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 992 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hasič se nachází v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nektarinka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Detektor kouře zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Královna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hasič, cliparts, ke stažení, ilustrační obrázek, Hasič, free, grafika, vektor, ke stáhnutí, Muži, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, prezentace, web, články, pozvánky, seminární práce, PowerPoint, plakát, avatar, škola, památník, Pinterest, dokument, referáty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Lyžař ke stáhnutí, obrázek Ibuprofen zdarma nebo klipart Zlatý kříž ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.