Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lýkohub, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lýkohub zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lýkohub. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lýkohub nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lýkohub zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lýkohub ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 307 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jameshfisher

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lýkohub se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stříhání vlasů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Okarína zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Biskup ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, vektorový obrázek, Hmyz, download, cliparts, ilustrace, Lýkohub, klipart, zdarma, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, corelDraw, PowerPoint, openOffice, profil, dokumenty, Twitter, Facebook, inkscape, prezentace, škola, Pinterest, profilovka, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kuře ke stáhnutí, obrázek Kočka zdarma nebo klipart Delfíni ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.