Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lýkohub, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lýkohub zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lýkohub. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lýkohub nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lýkohub zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lýkohub ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 31 307 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jameshfisher

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lýkohub je v kategorii Ilustrační obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mandarinka zdarma Podívejte se i na obrázek Karty srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vladimir Putin ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Lýkohub, kliparty, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, Hmyz, klipart, cliparts, vektor, grafika, Lýkohub, download, ke stažení, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: kalendář, word, openOffice, office, pozvánky, časopis, Facebook, fotokniha, prezentace, corelDraw, články, Instagram, Pinterest, referáty, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Beran zdarma, klipart Nepitná voda ke stažení nebo ilustrace Zelené slunéčko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.