Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lýkohub, Hmyz nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lýkohub zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Lýkohub. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lýkohub nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lýkohub zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Lýkohub ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 31 307 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Jameshfisher

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lýkohub se nachází v kategorii Obrázky, kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kanada ke stažení Podívejte se i na klipart Slepice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Toustovač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, klipart, ilustrace, ke stažení, Lýkohub, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Lýkohub, zdarma, kliparty, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, corelDraw, časopis, PowerPoint, články, fotokniha, profilovka, Pinterest, web, Twitter, dokument, plakát, škola, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Zimbabwe ke stažení, ilustrace Ohryzek ke stáhnutí nebo vektor Hlemýžď zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.