Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotbalista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fotbalista. Obrázek Fotbalista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Fotbalista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sam_uy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Fotbalista je v sekci Obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonsko ke stažení Podívejte se i na obrázek Pták ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Růžičky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, free, ilustrace, cliparts, obrázek, ke stažení, Muži, download, ilustrační obrázek, Fotbalista, grafika, Fotbalista, kliparty, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, články, Twitter, webové stránky, avatar, dokumenty, profilovka, prezentace, openOffice, škola, časopis, Pinterest, web, textové dokumenty, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Pneumatika ke stažení, klipart Lego panáček ke stáhnutí nebo ilustrace Ethereum zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.