Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotbalista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fotbalista. Obrázek Fotbalista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotbalista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: sam_uy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotbalista patří do sekce Vektorové kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krocan zdarma Podívejte se i na vektor Kristus na kříži ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zmrzlina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, Fotbalista, Muži, free, klipart, ke stažení, ilustrace, cliparts, vektor, Fotbalista, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, openOffice, plakát, Facebook, avatar, památník, fotokniha, škola, seminární práce, Twitter, web

Mezi hezké kresby patří i vektor Žalud zdarma, obrázek Inline bruslařka ke stažení nebo klipart Santova lebka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.