Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotbalista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fotbalista. Obrázek Fotbalista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Fotbalista ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sam_uy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fotbalista se nachází v sekci Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Těhotenství ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Donald Trump zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Avokádo ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, kliparty, vektorový obrázek, free, Fotbalista, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, Fotbalista, klipart, cliparts, ke stažení, vektor, ilustrace

Doporučené použití klipartu: inkscape, referáty, Instagram, word, profil, avatar, Pinterest, PowerPoint, památník, plakát, časopis, webové stránky, pozvánky, škola, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Jiřina ke stáhnutí, ilustrace Chlápek zdarma nebo vektor Tunisko ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.