Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotbalista, Muži nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotbalista zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Fotbalista. Obrázek Fotbalista je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotbalista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotbalista ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
800x1078
371x500
118x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 104 103 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sam_uy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotbalista patří do sekce Ilustrační kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Nektarinka zdarma Podívejte se i na vektor Starý sporťák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kůzle ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, cliparts, obrázek, Muži, vektorový obrázek, ilustrace, free, Fotbalista, grafika, kliparty, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, office, inkscape, Pinterest, prezentace, PowerPoint, openOffice, Facebook, dokumenty, časopis, seminární práce, články, profil, profilovka, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Banán zdarma, obrázek Buben ke stažení nebo klipart Vozíček ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.