Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Motorka, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motorka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Motorka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Motorka ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Motorka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motorka zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motorka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1303
1280x1042
800x652
500x407
160x130

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 039 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Motorka je v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Toalety ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Citron zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Koš ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, klipart, Doprava, Motorka, ke stažení, Motorka, kliparty, vektor, free, obrázek, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, profilovka, památník, fotokniha, články, časopis, Pinterest, Facebook, kalendář, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Indiánka ke stáhnutí, vektor Snéženka zdarma nebo obrázek Pizza ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.