Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parník, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parník zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Parník. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Parník ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Parník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 946 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Parník patří do sekce Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pohádková beruška zdarma Podívejte se i na klipart Teleskop ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Kanady ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, ilustrace, obrázek, cliparts, vektor, vektorový obrázek, zdarma, Doprava, Parník, ke stáhnutí, klipart, free, kliparty, Parník

Doporučené použití klipartu: inkscape, Instagram, referáty, články, dokument, profilovka, openOffice, seminární práce, prezentace, corelDraw, textové dokumenty, památník, Pinterest, profil, office

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Dominikánská republika zdarma, ilustrace Květák ke stažení nebo vektor Světová mapa ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?