Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Parník, Doprava nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Parník zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Parník. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Parník ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Parník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Parník ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 946 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: koconmus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Parník je v sekci Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pejsek ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zákaz fotografování ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vlašský ořech zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Parník, ilustrace, vektorový obrázek, zdarma, Doprava, grafika, klipart, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, download, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, časopis, textové dokumenty, články, kalendář, profilovka, profil, office, Facebook, škola, dokument, referáty, fotokniha, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Unicorn ke stažení, vektor Spokojený kuchař ke stáhnutí nebo obrázek Stavitelný klíč zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?