Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Borůvky, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Borůvky. Klipart Borůvky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Borůvky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Borůvky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Murin Jan / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Borůvky je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Houslový klíč ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Velikonoční motiv zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, vektorový obrázek, vektor, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Ovoce, free, cliparts, ke stažení, Borůvky, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, openOffice, PowerPoint, Twitter, fotokniha, profil, corelDraw, dokumenty, pozvánky, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kádinka ke stáhnutí, klipart Hrozen zdarma nebo ilustrace Motýl ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.