Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Borůvky, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Borůvky. Klipart Borůvky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Borůvky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Borůvky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Murin Jan / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Borůvky se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šálek ke stažení Podívejte se i na klipart Červený dárek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Jednorožec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Borůvky, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, free, cliparts, klipart, obrázek, ke stažení, Ovoce, download, Borůvky, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, Twitter, dokument, časopis, referáty, plakát, památník, blog, word, profilovka, profil, avatar, PowerPoint, seminární práce, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Chlebovník ke stažení, ilustrace Plameňák ke stáhnutí nebo vektor Pivo zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.