Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Borůvky, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Borůvky. Klipart Borůvky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Borůvky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Borůvky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Murin Jan / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Borůvky je v kategorii Obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené vajíčko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Mravenec zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Cizrna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, klipart, Ovoce, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, ke stažení, kliparty, vektor, Borůvky, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, Twitter, Pinterest, časopis, prezentace, památník, fotokniha, Facebook, office, pozvánky, openOffice, textové dokumenty, seminární práce, web, blog

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Hugh Jackman ke stáhnutí, vektor Austrálie zdarma nebo obrázek Zákaz fotografování ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.