Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Borůvky, Ovoce pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Borůvky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Borůvky. Klipart Borůvky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Borůvky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Borůvky zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Borůvky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

812x1600
649x1280
405x800
253x500
81x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 906 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Murin Jan / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Borůvky je v kategorii Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Free zdarma Podívejte se i na obrázek Pórek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Stan ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Borůvky, vektorový obrázek, grafika, Ovoce, free, download, ke stažení, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, Borůvky, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, seminární práce, profil, referáty, Facebook, avatar, PowerPoint, inkscape, dokument, web, word, časopis, dokumenty, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Palička na maso zdarma, klipart Smajlík lízátko ke stažení nebo ilustrace Stonožka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.