Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jeptiška, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Jeptiška je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Jeptiška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jeptiška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Jeptiška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Jeptiška je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krabice mléka zdarma Podívejte se i na obrázek Vikingská loď ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Modrý smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Jeptiška, ilustrační obrázek, Jeptiška, klipart, kliparty, free, vektor, vektorový obrázek, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, dokument, web, kalendář, pozvánky, památník, plakát, Twitter, seminární práce, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Bota zdarma, klipart Květák ke stažení nebo ilustrace Kříž ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.