Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jeptiška, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Jeptiška je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Jeptiška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jeptiška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jeptiška ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jeptiška se nachází v sekci Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hasič ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Romantický dárek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Umělé květiny ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, klipart, ilustrační obrázek, Náboženství, obrázek, Jeptiška, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, grafika, cliparts, free, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, inkscape, corelDraw, dokumenty, fotokniha, Pinterest, pozvánky, Facebook, openOffice, kalendář, profil, Instagram, office, seminární práce, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mapa Oceánie ke stáhnutí, obrázek Beruška zdarma nebo klipart Bobr ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.