Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Jeptiška, Náboženství nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Jeptiška zdarma ke stažení

Jeptiška je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Jeptiška je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Jeptiška v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jeptiška zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Obrázek Jeptiška ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

764x1600
611x1280
800x1675
238x500
76x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 205 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Jeptiška je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Barevná kraslice ke stažení Podívejte se i na ilustrace Saturn ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Malpa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Jeptiška, Náboženství, free, Jeptiška, grafika, cliparts, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart, download

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, plakát, Pinterest, Facebook, avatar, kalendář, dokument, referáty, seminární práce, prezentace, profilovka, časopis, office, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Elektrický článek ke stažení, vektor Červený autobus ke stáhnutí nebo obrázek Znak rak zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.