Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Adventní svícen je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Adventní svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Adventní svícen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní svícen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fuchur

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Adventní svícen je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Borůvky ke stažení Podívejte se i na ilustrace Kompas ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hudební noty zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, Adventní svícen, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, ke stažení, Vánoce, ilustrace, vektor, cliparts, Adventní svícen, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, office, Pinterest, kalendář, avatar, články, Instagram, seminární práce, profil, webové stránky, inkscape, památník, dokument, web

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Zlaté prsteny ke stažení, vektor Konipas ke stáhnutí nebo obrázek Zamilovaný smajlík zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.