Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Adventní svícen je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Adventní svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Adventní svícen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní svícen ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fuchur

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní svícen je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vladimir Putin ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Hlasitost zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Srdíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, download, vektor, kliparty, Vánoce, Adventní svícen, vektorový obrázek, cliparts, free, ke stáhnutí, zdarma, klipart, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: škola, profilovka, blog, časopis, inkscape, památník, seminární práce, corelDraw, články, word, Facebook, plakát, profil, Instagram, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hydrant ke stáhnutí, klipart Růžičky zdarma nebo ilustrace Telefon ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.