Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Adventní svícen je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Adventní svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Adventní svícen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Adventní svícen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fuchur

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Adventní svícen patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Myška zdarma Podívejte se i na klipart Sýr ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pohlednice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, download, cliparts, grafika, Vánoce, Adventní svícen, vektor, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, Adventní svícen, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: škola, profil, články, avatar, inkscape, Instagram, PowerPoint, dokument, prezentace, referáty, Facebook, blog, textové dokumenty, plakát, corelDraw

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Methanol zdarma, ilustrace Motocykl ke stažení nebo vektor Vánoční blahopřání ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.