Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kadeřávek, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kadeřávek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kadeřávek. Obrázek Kadeřávek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Kadeřávek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadeřávek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kadeřávek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1256
800x785
500x490
160x157

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kadeřávek je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červený autobus ke stažení Podívejte se i na ilustrace Košík s vajíčky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Čtyřlístek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma, cliparts, ke stažení, ilustrace, obrázek, Kadeřávek, vektor, vektorový obrázek, Kadeřávek, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, pozvánky, Twitter, webové stránky, inkscape, textové dokumenty, škola, office, prezentace, památník, web

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kaštan ke stažení, vektor Krteček ke stáhnutí nebo obrázek Santa - pacman zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.