Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kadeřávek, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kadeřávek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kadeřávek. Obrázek Kadeřávek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Kadeřávek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadeřávek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kadeřávek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1256
800x785
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 45 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kadeřávek je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cvrček zdarma Podívejte se i na obrázek Keltský kříž ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, Kadeřávek, cliparts, Kadeřávek, vektor, Zelenina, vektorový obrázek, kliparty, klipart, free, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, pozvánky, textové dokumenty, web, referáty, seminární práce, plakát, prezentace, kalendář, corelDraw, Facebook, profil, dokument, word, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Excel zdarma, klipart Mapa Zambie ke stažení nebo ilustrace Mapa Dánska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.