Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kadeřávek, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kadeřávek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kadeřávek. Obrázek Kadeřávek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Kadeřávek v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kadeřávek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kadeřávek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1256
800x785
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 45 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kadeřávek se nachází v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Bezpečnostní kamera ke stažení Podívejte se i na klipart Mořský koník ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Burkina Faso zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kadeřávek, Kadeřávek, vektor, Zelenina, cliparts, free, kliparty, obrázek, klipart, ke stažení, ilustrace, grafika, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, dokumenty, plakát, corelDraw, články, Facebook, textové dokumenty, časopis, prezentace, škola, Instagram, avatar, dokument, word

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Pagoda ke stažení, ilustrace Pes ke stáhnutí nebo vektor Zelený dárek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.