Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pejsek, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pejsek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pejsek. Obrázek Pejsek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pejsek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pejsek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1200x1152
800x768
500x480
160x154

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 437 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pejsek je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Delfín ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Cereálie zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, obrázek, Pejsek, free, ilustrační obrázek, vektor, zdarma, klipart, Zvířata, vektorový obrázek, kliparty, Pejsek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, web, referáty, škola, památník, openOffice, články, textové dokumenty, plakát, avatar, blog, pozvánky, corelDraw, časopis, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Formule 1 ke stáhnutí, klipart Toalety zdarma nebo ilustrace Vánoční cukroví ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.