Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pejsek, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pejsek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pejsek. Obrázek Pejsek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pejsek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Pejsek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1200x1152
800x768
500x480
160x154

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 437 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pejsek patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Citron zdarma Podívejte se i na klipart Dům ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, free, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, Pejsek, klipart, Pejsek, download, cliparts, ilustrace, Zvířata

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, web, openOffice, office, články, avatar, Twitter, pozvánky, referáty, Instagram, profil, kalendář, dokumenty, blog

Mezi hezké kresby patří i klipart Pina Colada zdarma, ilustrace Uplakánek ke stažení nebo vektor Vánoční přání ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.