Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pejsek, Zvířata do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pejsek zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Pejsek. Obrázek Pejsek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Pejsek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pejsek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1536
1200x1152
800x768
500x480
160x154

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 437 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pejsek je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mikuláš ke stažení Podívejte se i na ilustrace Dudy ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Slon zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, Zvířata, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, free, Pejsek, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, download, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, PowerPoint, Pinterest, seminární práce, památník, referáty, textové dokumenty, Facebook, blog, články, Twitter, office, škola, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Požární tlačítko ke stažení, vektor Jimmy Carter ke stáhnutí nebo obrázek Papoušek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.