Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mešita, Náboženství do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mešita zdarma ke stažení

Mešita je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Mešita. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Mešita v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mešita zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mešita ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 229 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: bdtiger2000

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mešita je v kategorii Obrázky náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Moskvič 407 zdarma Podívejte se i na obrázek Čtenář ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Anemometr ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mešita, vektor, kliparty, grafika, ilustrační obrázek, Mešita, download, ke stáhnutí, cliparts, klipart, Náboženství, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, corelDraw, word, referáty, časopis, pozvánky, kalendář, inkscape, webové stránky, seminární práce, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Květák zdarma, klipart Cirkus ke stažení nebo ilustrace Britská policistka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.