Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Oslava, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oslava zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Oslava. Vektorová ilustrace Oslava je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oslava? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oslava zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oslava ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
589x800
368x500
118x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 39 646 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Oslava je v sekci Vektorové obrázky nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šunka ke stažení Podívejte se i na obrázek Těhulky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Charles Darwin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Nápoje, klipart, Oslava, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, obrázek, kliparty, Oslava, download

Doporučené použití klipartu: články, pozvánky, Facebook, fotokniha, plakát, office, Pinterest, webové stránky, textové dokumenty, dokumenty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Osel ke stažení, klipart Slavnostní přípitek ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Itálie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.