Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Edward Snowden, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Edward Snowden zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Edward Snowden. Obrázek Edward Snowden je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Edward Snowden? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Edward Snowden zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Edward Snowden ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1554
1280x1243
800x777
500x486
160x155

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 58 544 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Edward Snowden je v sekci Vektorové obrázky osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sushi z tuňáka ke stažení Podívejte se i na obrázek Merkur ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Molekula kofeinu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Edward Snowden, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, grafika, kliparty, ilustrace, Osobnosti, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, Edward Snowden, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, kalendář, textové dokumenty, profil, Pinterest, prezentace, seminární práce, webové stránky, dokument, referáty, word, profilovka, Facebook, dokumenty, openOffice

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Motyka ke stažení, klipart Cherry rajčata ke stáhnutí nebo ilustrace Karty piky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.