Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kočka, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kočka. Klipart Kočka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kočka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kočka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1228
1280x983
800x614
500x384
160x123

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 916 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kočka se nachází v sekci Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žampiony ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Pampeliška zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Klíč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Kočka, obrázek, ilustrační obrázek, download, klipart, ilustrace, cliparts, free, grafika, Kočka, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: office, plakát, openOffice, články, pozvánky, inkscape, fotokniha, památník, textové dokumenty, dokumenty, profilovka, prezentace, Instagram, blog, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Emotikon ke stáhnutí, obrázek Colorado zdarma nebo klipart Jeptiška ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.