Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kočka, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kočka. Klipart Kočka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kočka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kočka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1228
1280x983
800x614
500x384
160x123

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 916 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kočka je v sekci Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Konev ke stažení Podívejte se i na ilustrace Ruce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík anděl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, Kočka, free, vektor, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, ke stažení, Kočka, grafika, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, kalendář, avatar, PowerPoint, Pinterest, památník, textové dokumenty, corelDraw, Twitter, webové stránky, časopis, seminární práce, word, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Rozkvetlá třešeň ke stažení, vektor Bouřka ke stáhnutí nebo obrázek Jogurt zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.