Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kočka, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kočka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kočka. Klipart Kočka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Kočka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kočka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1228
1280x983
800x614
500x384
160x123

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 916 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: PeterM

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kočka je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Krokodýl zdarma Podívejte se i na obrázek Oslík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Rozesmátá blondýna ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, download, kliparty, free, grafika, ke stažení, obrázek, Kočka, cliparts, Zvířata, Kočka, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, články, blog, textové dokumenty, inkscape, word, avatar, referáty, dokument, web, památník, Pinterest, PowerPoint, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Pohřebák zdarma, klipart Salvador Allende ke stažení nebo ilustrace Wyoming ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.