Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžová ozdoba, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Růžová ozdoba. Stahujte klipart Růžová ozdoba v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Růžová ozdoba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžová ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Růžová ozdoba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 623 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Růžová ozdoba se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Holubice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Vitamín C zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Princezna ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, download, vektorový obrázek, grafika, kliparty, Růžová ozdoba, klipart, Růžová ozdoba, Vánoce

Doporučené použití klipartu: prezentace, webové stránky, dokument, web, články, openOffice, office, seminární práce, dokumenty, Instagram, časopis, pozvánky, avatar, inkscape, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Pudink ke stáhnutí, obrázek Mušle zdarma nebo klipart Valentýnské psaní ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.