Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Citroen 2CV. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen 2CV nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen 2CV ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Citroen 2CV je v sekci Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cuketa ke stažení Podívejte se i na ilustrace Muchomůrka červená ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Sněhulák zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Citroen 2CV, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, Citroen 2CV, zdarma, download, vektor, ilustrace, klipart, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, plakát, referáty, články, blog, web, pozvánky, seminární práce, kalendář, office, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa pokladu ke stažení, vektor Hroznové víno ke stáhnutí nebo obrázek Corvette zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.