Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Citroen 2CV. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen 2CV nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen 2CV ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Citroen 2CV je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Inline bruslařka zdarma Podívejte se i na ilustrace Ementál ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mechanik ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, Citroen 2CV, download, vektorový obrázek, klipart, free, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, Citroen 2CV, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, Auta

Doporučené použití klipartu: office, časopis, openOffice, plakát, Pinterest, PowerPoint, inkscape, profil, seminární práce, fotokniha, blog, Instagram, avatar, profilovka, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Škraboška zdarma, vektor Warszawa 210 ke stažení nebo obrázek Rodina ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.