Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Citroen 2CV, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Citroen 2CV. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Citroen 2CV nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen 2CV zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Citroen 2CV ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1120
1280x896
800x560
500x350
160x112

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 484 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: rematuche

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Citroen 2CV se nachází v kategorii Vektorové obrázky auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sudy ke stažení Podívejte se i na vektor Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kakadu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, Citroen 2CV, Citroen 2CV, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, free, ke stažení, Auta, ke stáhnutí, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, seminární práce, dokument, inkscape, dokumenty, kalendář, plakát, corelDraw, pozvánky, office, Instagram, Pinterest, prezentace, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Srbska ke stažení, obrázek Větrná elektrárna ke stáhnutí nebo klipart Potápěč zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.