Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Stopky, Přístroje do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stopky zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Stopky. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stopky ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stopky zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stopky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1196x1600
956x1280
598x800
374x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 116 405 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klaasvangend

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stopky je v kategorii Vektorové obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hvězdičky zdarma Podívejte se i na ilustrace Švýcarsko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, grafika, obrázek, free, ke stažení, Přístroje, klipart, ilustrace, Stopky, download, vektor, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, profil, škola, památník, seminární práce, PowerPoint, blog, články, Twitter, referáty, openOffice, avatar, web, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mango zdarma, vektor Dinosaurus ke stažení nebo obrázek Policistka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.