Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Okurka, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Okurka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Okurka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Okurka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Okurka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Okurka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x698
1280x558
800x349
500x218
160x70

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 327 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Okurka je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štětec zdarma Podívejte se i na ilustrace Lyndon Johnson ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kolečko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Okurka, Okurka, free, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, cliparts, download, grafika, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: památník, word, kalendář, Twitter, časopis, seminární práce, plakát, avatar, škola, web, profil, profilovka, dokument, pozvánky, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zlatá ryba zdarma, vektor Zlatý dárek ke stažení nebo obrázek Azerbajdžán ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.