Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Okurka, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Okurka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Okurka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Okurka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Okurka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurka zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Okurka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x698
1280x558
800x349
500x218
160x70

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 327 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Okurka se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stará bába ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kořeny zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Plazmová televize ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Zelenina, Okurka, ke stáhnutí, obrázek, download, free, zdarma, grafika, vektor, Okurka, ilustrace, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, pozvánky, profil, dokument, Facebook, kalendář, blog, webové stránky, openOffice, inkscape, avatar, Twitter, office, referáty, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Franklin Roosevelt ke stáhnutí, ilustrace Krásné Vánoce zdarma nebo vektor zelená oliva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.