Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá kočka, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá kočka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá kočka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Černá kočka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá kočka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá kočka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 774 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andreas Preuss / marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černá kočka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mrkev ke stažení Podívejte se i na klipart Bitcoin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kakadu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černá kočka, vektorový obrázek, vektor, grafika, klipart, ilustrace, kliparty, ke stažení, zdarma, download, ilustrační obrázek, Černá kočka, free, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: časopis, PowerPoint, kalendář, škola, Pinterest, profil, corelDraw, referáty, seminární práce, fotokniha, dokumenty, profilovka, památník, články, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Veselá zelenina ke stažení, ilustrace Vrtulník ke stáhnutí nebo vektor Omán zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.