Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá kočka, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá kočka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá kočka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Černá kočka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá kočka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá kočka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 774 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Andreas Preuss / marauder

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černá kočka patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mikrofón zdarma Podívejte se i na vektor Dýně frajer ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Veterán ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Černá kočka, ke stažení, free, grafika, zdarma, Halloween, obrázek, cliparts, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, Černá kočka

Doporučené použití klipartu: inkscape, kalendář, web, avatar, památník, referáty, office, textové dokumenty, Pinterest, Twitter, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor 3D mapa Evropy zdarma, obrázek Ředkve ke stažení nebo klipart Koleda ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.