Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Office, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Office zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Office. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Office nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Office v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Office zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Office ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1592x1600
1274x1280
796x800
498x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 057 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Office je v sekci Ilustrační kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor PDF ke stažení Podívejte se i na ilustrace Člověk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Francie zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, Office, zdarma, kliparty, ke stažení, download, grafika, cliparts, vektor, obrázek, free, Office, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, dokument, pozvánky, fotokniha, škola, plakát, office, Pinterest, word, web, inkscape, články, referáty, seminární práce, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Angola ke stažení, vektor Velikonoční vajíčka ke stáhnutí nebo obrázek Spolupráce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.