Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Celer, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Celer. Klipart Celer je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Celer v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Celer ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Solipse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Celer se nachází v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Neuron ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zaoceánský parník zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ruská mapa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, Zelenina, obrázek, cliparts, ke stažení, zdarma, kliparty, ilustrace, grafika, vektorový obrázek, free, Celer, ilustrační obrázek, Celer

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, seminární práce, Twitter, corelDraw, škola, Instagram, dokumenty, Pinterest, Facebook, památník, openOffice, prezentace, web, office

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Činely ke stáhnutí, obrázek Aljaška zdarma nebo klipart Umělé květiny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.