Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Celer, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Celer. Klipart Celer je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Celer v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Celer ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Solipse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Celer je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Elvis Presley zdarma Podívejte se i na obrázek Krabice mléka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lyžař ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, ilustrace, Zelenina, ke stažení, Celer, free, kliparty, vektor, Celer

Doporučené použití klipartu: Pinterest, prezentace, dokument, dokumenty, články, office, škola, pozvánky, fotokniha, openOffice, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Jižní Ameriky zdarma, klipart Mapa České republiky ke stažení nebo ilustrace Drobné kvítky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.