Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Celer, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Celer zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Celer. Klipart Celer je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Celer v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Celer zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Celer ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1460x1600
1168x1280
730x800
456x500
146x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 243 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Solipse

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Celer je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kaktus ke stažení Podívejte se i na ilustrace Šaháda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Jablka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, obrázek, ilustrace, grafika, Celer, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, zdarma, vektor, klipart, Zelenina, Celer

Doporučené použití klipartu: word, textové dokumenty, web, dokument, škola, seminární práce, openOffice, profilovka, časopis, Pinterest, blog, PowerPoint, referáty, kalendář, články

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Velbloud dvouhrbý ke stažení, vektor Pánev ke stáhnutí nebo obrázek Medvěd zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.