Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotoaparát, Přístroje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotoaparát zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fotoaparát. Pakliže si chcete obrázek Fotoaparát stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotoaparát zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotoaparát ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 504 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: warszawianka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotoaparát se nachází v kategorii Ilustrační kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně frajer ke stažení Podívejte se i na vektor Pudink ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, zdarma, ilustrace, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Fotoaparát, free, grafika, Přístroje, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, web, word, office, profilovka, památník, PowerPoint, inkscape, webové stránky, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Hvězda ke stažení, obrázek Kiwi ke stáhnutí nebo klipart Vánoční strom 2 zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.