Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pivní sud, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pivní sud zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Pivní sud. Obrázek Pivní sud je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pivní sud zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pivní sud ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1348x1600
1079x1280
674x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 304 686 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: fattymattybrewing

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pivní sud je v sekci Ilustrační kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Školák ke stažení Podívejte se i na obrázek Umělé květiny ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor DVD mechanika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, Nápoje, download, ke stažení, free, zdarma, grafika, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, Pivní sud, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, word, pozvánky, dokumenty, Facebook, inkscape, web, avatar, office, referáty, blog, prezentace, profil, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Symbol muže ke stažení, klipart Indonésie ke stáhnutí nebo ilustrace Rychlovarná konvice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.