Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart George Washington, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart George Washington zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem George Washington. Stahujte klipart George Washington v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek George Washington v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart George Washington zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek George Washington ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1463
1280x1171
800x732
500x457
160x146

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 96 109 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart George Washington patří do sekce Obrázky, kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santova asistentka zdarma Podívejte se i na vektor Pečený krocan ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa pokladu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, obrázek, ke stažení, zdarma, kliparty, George Washington, ilustrační obrázek, download, vektor, Osobnosti, George Washington, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, avatar, fotokniha, Twitter, openOffice, web, office, word, časopis, kalendář, textové dokumenty, pozvánky, inkscape, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Namibie zdarma, obrázek Správně ke stažení nebo klipart Lyndon Johnson ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.