Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Psaníčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Psaníčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Psaníčko. Klipart Psaníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Psaníčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Psaníčko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Psaníčko se nachází v sekci Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tukan ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Tanzanie zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Velké Británie ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, download, ilustrace, klipart, grafika, Láska, obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Psaníčko, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, profil, textové dokumenty, dokument, prezentace, Twitter, web, blog, inkscape, články, časopis, profilovka, fotokniha, referáty, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zákaz fotografování ke stáhnutí, ilustrace Raketa zdarma nebo vektor Mangusta ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.