Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Psaníčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Psaníčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Psaníčko. Klipart Psaníčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Psaníčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Psaníčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Psaníčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1253
1280x1003
800x627
500x392
160x125

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 036 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Psaníčko je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Upír zdarma Podívejte se i na ilustrace Smajlík lízátko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mechanik ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Psaníčko, klipart, grafika, vektor, zdarma, Láska, ilustrace, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, obrázek, Psaníčko, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, škola, kalendář, fotokniha, textové dokumenty, referáty, corelDraw, office, časopis, seminární práce, Facebook, profilovka, web, památník, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Tower Bridge zdarma, vektor Sigmund Freud ke stažení nebo obrázek Ředkve ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.