Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pevný disk, Přístroje pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pevný disk zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Pevný disk. Klipart Pevný disk je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pevný disk zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pevný disk ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 325 370 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ilnanny

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pevný disk patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Borůvky zdarma Podívejte se i na vektor Raketa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Paul von Hindenburg ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, Přístroje, vektorový obrázek, klipart, cliparts, grafika, Pevný disk, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, webové stránky, profilovka, pozvánky, dokumenty, word, Pinterest, Facebook, PowerPoint, profil

Mezi hezké kresby patří i vektor Hrad zdarma, obrázek Mapa Německa ke stažení nebo klipart Ředkve ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.