Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Svíčka, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svíčka zdarma ke stažení

Svíčka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Svíčka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Svíčka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svíčka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Svíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 65 982 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aquila

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Svíčka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Psí stopa ke stažení Podívejte se i na vektor Monarcha stěhovavý ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Malpa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, Svíčka, Svíčka, kliparty, download, Vánoce, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, free, vektor, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, web, plakát, seminární práce, kalendář, word, dokumenty, inkscape, Facebook, Twitter, referáty, prezentace, škola, časopis, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zajíc ke stažení, obrázek Vrána ke stáhnutí nebo klipart Vlk zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.