Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Svíčka, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svíčka zdarma ke stažení

Svíčka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Svíčka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Svíčka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svíčka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Svíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 982 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Aquila

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Svíčka je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně Chuck Norris zdarma Podívejte se i na obrázek Pečený krocan ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Drobné kvítky ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, obrázek, Vánoce, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Svíčka, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Svíčka, vektor

Doporučené použití klipartu: office, památník, fotokniha, openOffice, dokument, textové dokumenty, Facebook, web, pozvánky, Twitter, word

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Zátka zdarma, klipart Ananas ke stažení nebo ilustrace Symbol míru ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.