Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Svíčka, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Svíčka zdarma ke stažení

Svíčka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Svíčka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Svíčka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svíčka zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Svíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
800x1131
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 65 982 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aquila

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Svíčka je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malované vajíčko zdarma Podívejte se i na ilustrace Pravítko ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Svíčka, download, zdarma, Vánoce, free, kliparty, klipart, Svíčka, ke stáhnutí, grafika, vektor, ilustrace, ke stažení, cliparts, obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, plakát, inkscape, office, články, seminární práce, Facebook, avatar, word, fotokniha, kalendář, dokumenty, dokument, památník, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Otazník zdarma, vektor Tiskárna ke stažení nebo obrázek Mapa Afriky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.