Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kytice, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kytice. Pakliže si chcete obrázek Kytice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kytice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 346 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kytice je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Strašidelné dýně ke stažení Podívejte se i na ilustrace Škoda 1000 MB ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Symbol muže zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, ilustrace, download, Kytice, cliparts, klipart, kliparty, Láska, zdarma, grafika, Kytice, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, webové stránky, Pinterest, web, pozvánky, textové dokumenty, profilovka, PowerPoint, inkscape, kalendář, seminární práce, prezentace, fotokniha, word, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Strom s kořeny ke stažení, vektor Kormorán ke stáhnutí nebo obrázek Pozor vlak zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.