Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kytice, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kytice zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kytice. Pakliže si chcete obrázek Kytice stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kytice zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kytice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

895x1600
716x1280
448x800
280x500
90x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 346 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kytice se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Slečna ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlaté prsteny zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jezevec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, vektor, kliparty, Kytice, ke stáhnutí, grafika, zdarma, vektorový obrázek, Láska, Kytice, ke stažení, download, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, corelDraw, word, kalendář, webové stránky, dokument, Twitter, dokumenty, Instagram, blog, referáty, škola, office, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Ibišek ke stáhnutí, obrázek Slunéčko osmnáctitečné zdarma nebo klipart Palice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.