Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlebovník, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlebovník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chlebovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chlebovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chlebovník ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x589
800x368
500x230
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 631 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: monsterbraingames

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chlebovník se nachází v sekci Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dekorace ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Slíva zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Hodina duchů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Chlebovník, free, ke stáhnutí, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, zdarma, Chlebovník, download, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, klipart, Ovoce

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, plakát, avatar, webové stránky, Instagram, Twitter, web, profil, články, PowerPoint, profilovka, office, kalendář, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kovařík ke stáhnutí, obrázek Zábavní pyrotechnika zdarma nebo klipart Pirátská loď ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.