Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chlebovník, Ovoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chlebovník zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Chlebovník. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Chlebovník. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chlebovník zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chlebovník ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x737
1280x589
800x368
500x230
160x74

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 631 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: monsterbraingames

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chlebovník je v kategorii Ilustrační obrázky ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Byznysmen ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pavouk zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zničené životní prostředí ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, Chlebovník, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, free, download, ke stažení, Chlebovník, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, referáty, openOffice, plakát, office, dokument, profilovka, pozvánky, textové dokumenty, památník, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Srdce s květinami ke stáhnutí, vektor Chytrý telefon zdarma nebo obrázek Mravenec ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.