Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Eskymák, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eskymák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Eskymák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Eskymák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Eskymák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Eskymák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 943 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Eskymák je v kategorii Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Angelina Jolie zdarma Podívejte se i na obrázek Družice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kolečko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Muži, kliparty, Eskymák, klipart, download, obrázek, ilustrační obrázek, Eskymák, zdarma, free, vektor, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, prezentace, Facebook, dokumenty, časopis, Instagram, word, dokument, blog, kalendář, PowerPoint, fotokniha, škola, textové dokumenty, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Ohňostroj zdarma, klipart Hummus ke stažení nebo ilustrace Policajt ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.