Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Eskymák, Muži do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Eskymák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Eskymák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Eskymák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Eskymák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Eskymák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Eskymák ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1172x1600
937x1280
586x800
366x500
117x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 943 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Eskymák se nachází v sekci Vektorové obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Koleda ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zimbabwe zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Plazmová televize ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, Eskymák, Eskymák, cliparts, download, grafika, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, škola, pozvánky, fotokniha, office, dokument, blog, textové dokumenty, profilovka, dokumenty, profil, openOffice, web, kalendář, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Sushi ke stáhnutí, obrázek Velikonoce zdarma nebo klipart Chlap ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.