Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Betlém, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Betlém. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Betlém. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Betlém ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: asrafil / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Betlém se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Blijící smajlík ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Chobotnice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jihoafrická republika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, Betlém, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, grafika, kliparty, ke stažení, Betlém, cliparts, vektor, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: profil, openOffice, webové stránky, kalendář, profilovka, pozvánky, škola, PowerPoint, fotokniha, referáty, word, dokumenty, Pinterest, web, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Sněženka ke stáhnutí, ilustrace Martin Luther zdarma nebo vektor Powerbanka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.