Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Betlém, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Betlém. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Betlém. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Betlém ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: asrafil / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Betlém je v sekci Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz drog ke stažení Podívejte se i na obrázek Kostka ledu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žlutý smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Vánoce, Betlém, vektor, ilustrace, free, download, Betlém, obrázek, ke stažení, kliparty, grafika, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, pozvánky, blog, webové stránky, Facebook, Pinterest, PowerPoint, dokumenty, časopis, památník, plakát, corelDraw, profilovka, textové dokumenty, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek DVD přehrávač ke stažení, klipart Ibišek ke stáhnutí nebo ilustrace Martini zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.