Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Betlém, Vánoce do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Betlém zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Betlém. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Betlém. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Betlém zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Betlém ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1376x1600
1100x1280
688x800
430x500
137x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 182 877 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: asrafil / asrafil

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Betlém se nachází v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostra ke stažení Podívejte se i na vektor Višně ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kokos zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoce, download, vektorový obrázek, ke stažení, free, Betlém, ilustrace, Betlém, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, Pinterest, Facebook, inkscape, profil, web, PowerPoint, avatar, kalendář, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Blijící smajlík ke stažení, obrázek Anarchie ke stáhnutí nebo klipart Otazník zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.