Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Studentka, Ženy nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Studentka zdarma ke stažení

Studentka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Studentka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Studentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Studentka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1211x1600
969x1280
605x800
378x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 999 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pietluk

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Studentka se nachází v sekci Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Japonka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Fialová kopretina zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Aligátor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, free, Ženy, ilustrační obrázek, grafika, download, kliparty, Studentka, Studentka, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, office, seminární práce, webové stránky, časopis, dokumenty, textové dokumenty, profil, profilovka, web, památník, avatar, PowerPoint, Facebook, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Kadibudka ke stáhnutí, obrázek Veselý smajlík zdarma nebo klipart Tur ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.