Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ambulance, Auta pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ambulance zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Ambulance. Klipart Ambulance je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ambulance zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ambulance ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x864
1280x691
800x432
500x270
160x86

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 563 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: mvolz

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Ambulance je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládové bonbóny zdarma Podívejte se i na ilustrace Štěnice ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, Auta, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, klipart, ke stažení, cliparts, kliparty, free, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, škola, PowerPoint, Facebook, inkscape, blog, profil, webové stránky, office, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Ucho zdarma, vektor Autobus ke stažení nebo obrázek Dinosaurus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.