Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Středoafrická republika, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Středoafrická republika zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Středoafrická republika. Kreslená ilustrace Středoafrická republika je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Středoafrická republika zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Středoafrická republika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1087
1280x870
800x544
500x340
160x109

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Středoafrická republika patří do sekce Kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční osvětlení zdarma Podívejte se i na vektor Granátové jablko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, vektor, grafika, ke stažení, Mapy, klipart, obrázek, cliparts, Středoafrická republika

Doporučené použití klipartu: office, profil, profilovka, PowerPoint, word, články, webové stránky, pozvánky, inkscape, textové dokumenty, corelDraw, Pinterest, referáty, web, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Monarcha zdarma, obrázek Zlatá rybka ke stažení nebo klipart Housle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.