Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Středoafrická republika, Mapy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Středoafrická republika zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Středoafrická republika. Kreslená ilustrace Středoafrická republika je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Středoafrická republika zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Středoafrická republika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1087
1280x870
800x544
500x340
160x109

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 51 416 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Středoafrická republika je v kategorii Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Treska ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Přesýpací hodiny zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Maminka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, grafika, cliparts, Mapy, ke stáhnutí, klipart, Středoafrická republika, Středoafrická republika, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, ke stažení, free, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, corelDraw, openOffice, referáty, Twitter, prezentace, škola, články, Facebook, webové stránky, fotokniha, textové dokumenty, památník, kalendář, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zákusek ke stáhnutí, vektor Radiace zdarma nebo obrázek Čarodějnice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.