Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Absinth, Nápoje do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Absinth zdarma ke stažení

Absinth je název dalšího obrázku resp. klipartu. Kreslená ilustrace Absinth je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Absinth zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Absinth ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

935x1600
748x1280
467x800
292x500
93x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 115 596 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Absinth se nachází v sekci Kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Profesor chemie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Smajlík s brýlemi zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Čtenářka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Nápoje, ilustrace, Absinth, ke stažení, obrázek, Absinth, download, zdarma, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, škola, webové stránky, textové dokumenty, profil, Facebook, profilovka, blog, kalendář, web, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Letadlo ke stáhnutí, ilustrace Muffin zdarma nebo vektor Myšák maska ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.