Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Malované vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malované vajíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Malované vajíčko. Vektorová ilustrace Malované vajíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malované vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malované vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1333
1280x1066
800x666
500x416
160x133

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 321 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: floEdelmann

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Malované vajíčko je v sekci Vektorové obrázky velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ryba ke stažení Podívejte se i na ilustrace Bicí nástroje ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Pirát zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, free, download, cliparts, Velikonoce, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, obrázek, Malované vajíčko, ke stažení, Malované vajíčko

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, dokument, word, články, škola, avatar, seminární práce, Twitter, inkscape, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Chipsy ke stažení, vektor Zdravotní sestřička ke stáhnutí nebo obrázek Housenka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.