Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vodní meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vodní meloun zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Vodní meloun. Obrázek Vodní meloun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vodní meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vodní meloun ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 105 936 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vodní meloun je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slavík ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pštros zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Velké Británie ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, klipart, Vodní meloun, download, vektorový obrázek, Vodní meloun, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, obrázek, grafika, Zelenina, kliparty, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, fotokniha, kalendář, Pinterest, inkscape, památník, seminární práce, profil, plakát, časopis, dokument, škola, Twitter, webové stránky, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Ohryzek ke stáhnutí, vektor Toyota RAV 4 zdarma nebo obrázek Mikroskop ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.