Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Oběšenec, Halloween nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oběšenec zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Oběšenec. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Oběšenec ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Oběšenec? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oběšenec zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oběšenec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 494 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: David StClair / wildchief

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Oběšenec je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Bruneje zdarma Podívejte se i na obrázek Smrkající smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, Oběšenec, klipart, kliparty, ke stažení, obrázek, ilustrace, free, vektor, grafika, cliparts, download, Oběšenec, ke stáhnutí, zdarma

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, plakát, Twitter, fotokniha, památník, word, Pinterest, web, openOffice, profilovka, avatar, dokument, corelDraw, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Treska zdarma, klipart Zdravotní sestra ke stažení nebo ilustrace Želva ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.