Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Airbus. Kreslená ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Airbus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Airbus je v sekci Vektorové obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mosambik ke stažení Podívejte se i na ilustrace Severní Korea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Bagr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, Airbus, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, Airbus, ke stáhnutí, vektor, kliparty, zdarma, grafika, obrázek, free, Doprava

Doporučené použití klipartu: profilovka, fotokniha, kalendář, blog, pozvánky, web, profil, dokument, dokumenty, Instagram, plakát, webové stránky, corelDraw, seminární práce, word

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Lupa ke stažení, vektor Mapa Oceánie ke stáhnutí nebo obrázek Nebozez zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?