Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Airbus. Kreslená ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Airbus ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Airbus je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zlatá rybka zdarma Podívejte se i na obrázek Angelina Jolie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Email ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, Airbus, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, cliparts, Doprava, kliparty, free, zdarma, Airbus, download

Doporučené použití klipartu: web, Twitter, openOffice, plakát, pozvánky, corelDraw, seminární práce, škola, časopis, dokumenty, články, profilovka, textové dokumenty, fotokniha, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Indián zdarma, klipart Kristus na kříži ke stažení nebo ilustrace Starý sporťák ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?