Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Airbus. Kreslená ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Airbus se nachází v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční pudink ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Doktorka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rybí kost ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Airbus, grafika, zdarma, ilustrace, cliparts, vektorový obrázek, Airbus, ilustrační obrázek, kliparty, ke stažení, free, ke stáhnutí, klipart, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, plakát, referáty, office, profilovka, prezentace, profil, památník, časopis, kalendář, Pinterest, pozvánky, blog, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Indonésie ke stáhnutí, obrázek Palačinka zdarma nebo klipart Hydrant ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?