Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Airbus, Doprava do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Airbus. Kreslená ilustrace Airbus je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Airbus ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1051
1280x841
800x525
500x328
160x105

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 649 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: sagar_ns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Airbus se nachází v sekci Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Informace ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Notebook zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kniha ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ke stáhnutí, zdarma, cliparts, grafika, download, free, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, corelDraw, blog, textové dokumenty, Pinterest, webové stránky, office, prezentace, referáty, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Korzet ke stáhnutí, obrázek Mapa Španělska zdarma nebo klipart Croissant ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?