Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Elvis Presley, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elvis Presley zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Elvis Presley. Klipart Elvis Presley je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Elvis Presley? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elvis Presley ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 143 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Philippe Bouvier / luchapress

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elvis Presley je v kategorii Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Správně ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Video projektor zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Žena s nepovedeným účesem ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, vektor, grafika, Elvis Presley, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, Elvis Presley, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Osobnosti, zdarma

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, inkscape, corelDraw, referáty, plakát, dokumenty, openOffice, blog, fotokniha, profil, profilovka, Instagram, kalendář, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Padák ke stáhnutí, vektor Skleněné květiny zdarma nebo obrázek Krůta ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.