Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Elvis Presley, Osobnosti zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elvis Presley zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Elvis Presley. Klipart Elvis Presley je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Elvis Presley? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elvis Presley zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Klipart Elvis Presley ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1155x1600
924x1280
578x800
361x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 143 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Philippe Bouvier / luchapress

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Elvis Presley se nachází v kategorii Vektorové kliparty osobnosti ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté fazole ke stažení Podívejte se i na klipart Hodina duchů ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek VW Scirocco zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, Elvis Presley, ilustrační obrázek, vektor, free, download, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, kliparty, Osobnosti, ke stažení, Elvis Presley, klipart

Doporučené použití klipartu: office, profil, plakát, Instagram, dokumenty, pozvánky, corelDraw, Twitter, avatar, textové dokumenty, inkscape, webové stránky, profilovka, prezentace, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Dwight Eisenhower ke stažení, ilustrace Princezna ke stáhnutí nebo vektor Mapa Švédska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.