Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hodina duchů, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodina duchů zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hodina duchů. Kreslená ilustrace Hodina duchů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hodina duchů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hodina duchů ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1169
1280x935
800x584
500x365
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 782 800 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hodina duchů je v kategorii Vektorové obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Studentka lolitka zdarma Podívejte se i na obrázek Houba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Elektrická kytara ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Halloween, kliparty, cliparts, ke stažení, free, Hodina duchů, ke stáhnutí, grafika, ilustrační obrázek, Hodina duchů, zdarma, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, časopis, word, Instagram, Twitter, PowerPoint, prezentace, seminární práce, dokument, web, Pinterest, avatar, kalendář, webové stránky, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Nůž zdarma, klipart Zlatá ryba ke stažení nebo ilustrace Japonsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?