Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hodina duchů, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodina duchů zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hodina duchů. Kreslená ilustrace Hodina duchů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hodina duchů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hodina duchů ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1169
1280x935
800x584
500x365
160x117

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 782 800 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hodina duchů je v sekci Ilustrační kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mandarinka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žralok ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Malpa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Hodina duchů, Hodina duchů, grafika, klipart, free, vektor, Halloween, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: profil, web, openOffice, profilovka, webové stránky, články, památník, blog, pozvánky, plakát, kalendář, referáty, fotokniha, Instagram, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Kytara ke stažení, vektor Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí nebo obrázek Okarína zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?