Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hodina duchů, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodina duchů zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hodina duchů. Kreslená ilustrace Hodina duchů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hodina duchů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hodina duchů ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1169
1280x935
800x584
500x365
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 782 800 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hodina duchů se nachází v sekci Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kanada ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Radioaktivita zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Umělé květiny ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, kliparty, Hodina duchů, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, Hodina duchů, Halloween, ilustrace, cliparts, download, ilustrační obrázek, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, časopis, PowerPoint, textové dokumenty, fotokniha, Twitter, word, škola, seminární práce, kalendář, články, web, dokument, corelDraw, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Zelenina ke stáhnutí, obrázek Halloween kočka s dýní zdarma nebo klipart Vánoční stromeček ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?