Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hodina duchů, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hodina duchů zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hodina duchů. Kreslená ilustrace Hodina duchů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hodina duchů? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hodina duchů zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Hodina duchů ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1169
1280x935
800x584
500x365
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 782 800 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hodina duchů patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rajská s knedlíkem zdarma Podívejte se i na klipart Rajská s knedlíkem ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Rajská s knedlíkem ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Hodina duchů, vektorový obrázek, vektor, grafika, kliparty, Halloween, ke stažení, ilustrace, free, obrázek, cliparts, Hodina duchů

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakát, profil, corelDraw, seminární práce, referáty, PowerPoint, textové dokumenty, word, Pinterest, články

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Čínský Nový rok zdarma, ilustrace Rajská s knedlíkem ke stažení nebo vektor Rajská s knedlíkem ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?