Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klíč, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Klíč. Vektorová ilustrace Klíč je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Klíč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Klíč ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 427 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Klíč je v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Psí miska ke stažení Podívejte se i na ilustrace Hlávkový salát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Včela s květinami zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, Klíč, zdarma, ilustrace, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, Klíč, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Nástroje

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, seminární práce, časopis, plakát, office, textové dokumenty, profilovka, PowerPoint, referáty, web

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Včela s květinami ke stažení, vektor Hlávkový salát ke stáhnutí nebo obrázek Včela s květinami zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.