Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Klíč, Nástroje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Klíč zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Klíč. Vektorová ilustrace Klíč je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Klíč v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Klíč ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 427 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: voyeg3r

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Klíč patří do sekce Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Aerobik zdarma Podívejte se i na klipart Cuketa ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Maroka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, free, ilustrace, ilustrační obrázek, download, ke stáhnutí, zdarma, vektor, Nástroje, Klíč, kliparty, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, referáty, Twitter, časopis, památník, PowerPoint, avatar, profilovka, pozvánky, Instagram, články, seminární práce, Pinterest, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Energy drink zdarma, ilustrace Cikáda ke stažení nebo vektor Žluté slunéčko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.