Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Velbloud, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velbloud zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Velbloud. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Velbloud ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velbloud zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Velbloud ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1585
1280x1268
800x793
500x495
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 468 505 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Velbloud patří do sekce Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pitná voda zdarma Podívejte se i na klipart Muchomůrka červená ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, download, zdarma, ke stažení, obrázek, Velbloud, ilustrace, Zvířata, klipart, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, word, textové dokumenty, corelDraw, dokumenty, PowerPoint, profil, Twitter, webové stránky, památník, Pinterest, referáty, Instagram, inkscape

Mezi hezké kresby patří i klipart Santa upír zdarma, ilustrace Novoročenka 2019 ke stažení nebo vektor Borůvky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.