Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zlaté srdce, Láska pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení

Zlaté srdce je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté srdce? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté srdce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1478
1280x1183
800x739
500x462
160x148

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 308 557 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté srdce je v sekci Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dům ke stažení Podívejte se i na obrázek Modrá kraslice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Slon zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, klipart, ke stáhnutí, vektor, obrázek, download, ilustrační obrázek, Zlaté srdce, ke stažení, zdarma, Láska, Zlaté srdce, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, referáty, dokumenty, PowerPoint, Pinterest, články, fotokniha, webové stránky, corelDraw, Twitter, openOffice, textové dokumenty, památník, blog, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Sněhová vločka ke stažení, klipart Pivní lahev ke stáhnutí nebo ilustrace Vánoční perníček zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.