Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mapa USA, Mapy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa USA zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mapa USA. Klipart Mapa USA je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa USA zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa USA ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x928
1280x742
800x464
500x290
160x93

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 581 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa USA se nachází v kategorii Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kapesní hodiny ke stažení Podívejte se i na klipart Mikrovlnná trouba ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Geometrické linie v portrétu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Mapy, cliparts, Mapa USA, grafika, vektor, klipart, free, ke stáhnutí, Mapa USA

Doporučené použití klipartu: dokumenty, office, seminární práce, Twitter, časopis, Pinterest, profil, pozvánky, textové dokumenty, word, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mořský koník ke stažení, ilustrace Lasagne ke stáhnutí nebo vektor Kapr zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.