Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štěnice, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štěnice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Štěnice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štěnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1200x1033
800x689
500x430
160x138

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 456 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Štěnice je v kategorii Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční motiv zdarma Podívejte se i na obrázek Panelák ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektorový obrázek, zdarma, Štěnice, download, ke stažení, Hmyz, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Štěnice, ilustrace, cliparts, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, profil, office, Twitter, kalendář, dokumenty, inkscape, časopis, Pinterest, web, dokument, Facebook, památník, škola, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Delfín zdarma, klipart Lučištník ke stažení nebo ilustrace Osel ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.