Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štěnice, Hmyz pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štěnice zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Štěnice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěnice zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Štěnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1377
1200x1033
800x689
500x430
160x138

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 456 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Štěnice se nachází v kategorii Ilustrační kliparty hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stíhačka ke stažení Podívejte se i na vektor Smrtka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mp3 přehrávač zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, zdarma, cliparts, free, ilustrační obrázek, Štěnice, ke stáhnutí, Hmyz, klipart, grafika, vektorový obrázek, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, office, PowerPoint, Twitter, prezentace, škola, dokumenty, blog, avatar, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Vafle ke stažení, obrázek Jiřina ke stáhnutí nebo klipart Mapa Španělska zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.