Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pelikán, Ptáci nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pelikán zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Pelikán. Stahujte klipart Pelikán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pelikán zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pelikán ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1388x1600
1110x1280
800x923
433x500
138x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 68 028 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pelikán se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mikrofón ke stažení Podívejte se i na vektor Jeptiška ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace USB zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, free, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, Pelikán, cliparts, Ptáci, Pelikán

Doporučené použití klipartu: časopis, Pinterest, Twitter, corelDraw, openOffice, avatar, seminární práce, profil, dokument, blog, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Horské kolo ke stažení, obrázek Mol ke stáhnutí nebo klipart Strýček Sam zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.