Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Valentýnka, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Valentýnka. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Valentýnka nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnka zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1491x1600
1192x1280
745x800
465x500
148x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 740 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: reporter

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Valentýnka se nachází v sekci Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Krteček ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Květinová mřížka zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Karatistka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, free, obrázek, zdarma, vektorový obrázek, download, ke stažení, Láska, kliparty, vektor, Valentýnka

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profilovka, pozvánky, referáty, webové stránky, avatar, openOffice, Pinterest, office, profil, škola, seminární práce, dokument, dokumenty, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Chanukový svícen ke stáhnutí, obrázek Albert Einstein zdarma nebo klipart Smajlík duch ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.