Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bílá ozdoba, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení

Bílá ozdoba je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bílá ozdoba. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílá ozdoba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
628x1280
393x800
245x500
79x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 151 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílá ozdoba je v sekci Vektorové obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Babočka kopřivová ke stažení Podívejte se i na obrázek Zlatý květ ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Palačinka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, Bílá ozdoba, vektorový obrázek, free, Bílá ozdoba, Vánoce, download, cliparts, vektor, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, seminární práce, PowerPoint, Instagram, pozvánky, blog, kalendář, profil, avatar, plakát, památník, časopis, Facebook, inkscape, prezentace

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Lachtan ke stažení, klipart Záchranka ke stáhnutí nebo ilustrace Rak zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.