Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bílá ozdoba, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení

Bílá ozdoba je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bílá ozdoba. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílá ozdoba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

786x1600
628x1280
393x800
245x500
79x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 151 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bílá ozdoba patří do sekce Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Opera Sydney zdarma Podívejte se i na vektor Školák ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Maroka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, download, Vánoce, klipart, ke stažení, zdarma, Bílá ozdoba, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, Bílá ozdoba, cliparts

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, PowerPoint, Instagram, články, pozvánky, inkscape, Facebook, fotokniha, Twitter, památník, web, seminární práce, časopis, office

Mezi hezké kresby patří i vektor Hvězdičky zdarma, obrázek Broskev ke stažení nebo klipart Mapa pokladu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.